Pēdējo reizi atjaunota 2023. gada 3. augustā

Efektīva no 2023. gada 1. augusta

Arhitektoniskās Izpētes Grupa, SIA,
Arsenāla iela 3, Rīga, LV-1050, Latvia,
epasts: info@aigsia.lv,
telefona numurs: 67211253

Šajā konfidencialitātes politikā ir aprakstīts jūsu informācijas vākšanas, izmantošanas un atklāšanas process, ko mēs savācam, kad jūs lietojat mūsu vietni (https://blog.aigsia.lv) (turpmāk – “Pakalpojums”). Piekļūstot vai lietojot Pakalpojumu, jūs piekrītat, ka jūsu informācija tiks savākta, izmantota un atklāta saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku. Ja jūs neesat ar to iepazinies vai nepiekrītat, lūdzu, neveiciet Pakalpojuma piekļuvi vai lietošanu.

Mēs varam jebkurā laikā mainīt šo konfidencialitātes politiku, neiepriekš brīdinot jūs, un publicēsim jauno konfidencialitātes politiku Pakalpojumā. Jaunā politika stāsies spēkā 180 dienas pēc tās publicēšanas Pakalpojumā, un jūsu turpmākā piekļuve vai lietošana Pakalpojumam pēc šāda termiņa nozīmēs jūsu piekrišanu jaunajai konfidencialitātes politikai. Tāpēc mēs iesakām periodiski pārskatīt šo lapu.

1. Kā mēs izmantojam jūsu informāciju:

Informāciju, kuru jūs mums nododat, mēs varam izmantot sekojošiem mērķiem:

    1. Mārketingam
    2. Mērķētai reklāmai
    3. Lietotāju komentāriem

Ja mēs gribēsim izmantot jūsu informāciju jebkādiem citiem mērķiem, mēs lūgsim jūsu piekrišanu un izmantosim jūsu informāciju tikai pēc jūsu atļaujas iegūšanas un tikai tiem paredzētajiem mērķiem izņemot, ja vien mums pēc likuma ir jādara citādi.

2. Kā mēs dalāmies ar jūsu informāciju:

Mēs nenodosim jūsu personīgo informāciju trešajām pusēm bez jūsu piekrišanas, izņemot atsevišķos gadījumos kas ir priekš:

  1. Analītikas
  2. Datu ievākšana un apstrāde

Mēs prasām šādām trešajām pusēm izmantot personisko informāciju, ko mēs tām nododam, tikai nolūkā, kādā tā tika nodota, un neuzglabāt to ilgāk par nepieciešamo laiku, lai sasniegtu minēto mērķi.

Mēs arī varam atklāt jūsu personisko informāciju šādos gadījumos: (1) lai ievērotu piemērojamos likumus, regulējumus, tiesas lēmumu vai citus tiesiskus procesus; (2) lai izpildītu jūsu vienošanos ar mums, tostarp šo privātuma politiku; vai (3) lai reaģētu uz prasībām, ka jūsu Pakalpojuma izmantošana pārkāpj trešo pušu tiesības. Ja Pakalpojums vai mūsu uzņēmums tiks apvienots ar citu uzņēmumu vai iegādāts, jūsu informācija būs viena no aktīviem, kas tiks nodota jaunajam īpašniekam.

3. Jūsu tiesības:

Atkarībā no piemērojamā likuma, jums var būt tiesības piekļūt, labot vai dzēst savus personiskos datus vai saņemt kopiju ar saviem personiskajiem datiem, ierobežot vai iebilst pret savu datu aktīvu apstrādi, lūgt mums nodot (portēt) jūsu personīgo informāciju citai iestādei, atsaukt jebkādu piekrišanu, ko jūs mums esat sniedzis attiecībā uz savu datu apstrādi, tiesības iesniegt sūdzību pie valsts iestādēm un citām tiesībām, kas varētu būt attiecināmas saskaņā ar piemērojamiem likumiem. Lai izmantotu šīs tiesības, varat sūtīt mums e-pastu uz info@aigsia.lv. Mēs atbildēsim uz jūsu pieprasījumu, ievērojot piemērojamos likumus.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs neļausiet mums savākt vai apstrādāt nepieciešamo personisko informāciju vai atsauksiet piekrišanu apstrādāt šādu informāciju nepieciešamajiem mērķiem, jums var nebūt iespējams piekļūt vai izmantot pakalpojumus, kuru dēļ tika meklēta jūsu informācija.

4. Sīkdatnes utml.

Lai uzzinātu vairāk par to kā mēs šīs sekošanas tehnoloģijas un par jūsu izvēlēm saistībā ar tām, lūdzu apskatiet mūsu Sīkdatņu politiku.

5. Drošība:

Jūsu informācijas drošība mums ir svarīga, un mēs izmantosim saprātīgus drošības pasākumus, lai novērstu jūsu informācijas zudumu, ļaunprātīgu izmantošanu vai neautorizētu izmaiņu. Tomēr, ņemot vērā iespējamos riskus, mēs nevaram garantēt absolūtu drošību, un attiecīgi nevaram nodrošināt vai garantēt jūsu nosūtītās informācijas drošību, un jūs to darāt uz savu atbildību.

6. Trešo pušu saites un jūsu informācijas izmantošana:

Mūsu pakalpojums varētu saturēt saites uz citām mājaslapām kuras mēs nepārstāvam un par kurām mēs neatbildam. Šī privātuma politika neatbild par trešo pušu privātuma politiku, tajā skaitā jebkuru trešo pušu mājaslapu vai pakalpojumu, kas varētu būt pieejama caur saiti mūsu mājaslapā. Mēs iesakām pārbaudīt privātuma politiku katrai mājaslapai, kuru jūs apmeklējiet. Mums nav nekādas kontroles un neuzņemamies nekādu atbildību par saturu, privātuma politiku vai darbībām kuras veic, vai kuras tiek veiktas trešo pušu mājaslapās vai pakalpojumos.

7. Sūdzības / Datu aizsardzība:

Ja jums ir kādi jautājumi vai sūdzības par mums pieejamo jūsu datu apstrādi, jūs varat sazināties ar mums pa epastu info@aigsia.lv.

Mēs atbildēsim uz jūsu jautājumiem saistībā ar spēkā esošo likumdošanu.

This post is also available in: ENG