Greznais īres nams būvēts 1883. gadā pēc arhitekta Edmunda fon Trompovska projekta. Ēka atrodas divu plašu ielu krustpunktā, ar labu insolāciju un plašu skatu uz Kronvalda parku. Tās izcilais pilsētbūvnieciskais novietojums rosināja ēkas īpašniekus, plānojot tās rekonstrukciju, saglabāt esošo – dzīvojamās ēkas funkciju.


Neogotiskās formās veidotā ēka Pulkveža Brieža un Elizabetes ielu stūrī ir viens no pirmajiem daudzstāvu namiem, kas parādījās šajā pilsētas daļā bijušā Ganību ceļa malā. Par tās sākotnējo īpašnieku liecina Elizabetes ielas pusē 4. stāva līmenī esošais ģerbonis – ēkas būvēta fon Tīzenhauzeniem (von Tiesenhausen).

Rekonstrukcijas projektēšana uzsākta 2003.gadā. Respektējot ēkas esošo plānojumu, tajā
risināti plaši dzīvokļi, ar pieeju no neogotiskās formās ieturētajām kāpņu telpām. Plānā samērā sarežģītā ārsienu konfigurācija ļauj gandrīz visām telpām nodrošināt dabīgo apgaismojumu. Greznākajiem dzīvokļiem papildus funkcionalitāti piešķir ielas pusē esošie balkoni, ielas pusē izvietotas arī dzīvojamās istabas. Pagalma pusē – klusajā zonā – izvietotas guļamistabas ar sanmezliem. Pie katras kāpņu telpas risināta lifta iebūve.
Pēc ēkas īpašnieka maiņas tās rekonstrukcija realizēta, piemērojot viesnīcas vajadzībām.

Rīga, Elizabetes iela 21. Ēkas rekonstrukcija (skiču stadija).
Arhitekti Artūrs Lapiņš, Lāsma Rengarte, piedaloties Marinai Mihailovai
Vizualizācijas: Artūrs Lapiņš, Guntars Jansons.
Pasūtītājs: LV&K. Projekts 2003.gads.